O NAS

Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym od 2004 roku, jako niezależna firma działamy na terenie miasta i gminy Czechowice-Dziedzice. Nasza działalność w początkowej fazie rozwoju opierała się głównie na świadczeniu usług dostępu do internetu. W kolejnych latach rozszerzyliśmy zakres świadczonych usługi o telefonię VoIP, cyfrową telewizję kablową, monitoring , kolokacją oraz hosting stron internetowych .
 Jesteśmy piewszą i jedyną fimą branży telekumunikacyjnej ISP z którą klient nie musi podpisywać umowy – od 2005 r.nasi klienci korzystają z usługi dostępu do intenetu w systemie prepaid.
Nasze doświadczenie w pracy z sieciami komputerowymi, zastosowanie markowych urządzeń oraz najnowszych technologii IT, pozwalają nam na osiągnięcie wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Oferujemy dostęp do sieci Internet zarówno za pomocą technologii bezprzewodowych jak i przewodowych za pośrednictwem tradycyjnego okablowania miedzianego oraz technologii światłowodowej.
W 2009 roku w oparciu światłowodową sieć szkieletową uruchomiliśmy, jako pierwsi w naszym rejonie, cyfrową telewizję kablową w jakości HD.
Od 2016 budujemy własną sieć światłowodową w Powiecie Bielskim. Działamy w oparciu o najlepszy dostępny sprzęt który pozwolił nam 3-krotnie zwiększyć prędkość w podstawowej taryfie w przeciagu 2 lat. Od grudnia 2017 roku jesteśmy drugą siecią 10G EPON w europie, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która kładzie duży nacisk na podejście do klienta, staramy się dopasować oferowane przez nas usługi do indywidualnych potrzeb i wymagań. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony z usług naszej firmy. 

© All rights reserved - 2023 NetService JKNS.PL